Kadra 2017-10-16T15:35:51+00:00

 POZNAJ NASZYCH SPECJALISTÓW

Mgr Daria Gędłek

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Fizjoterapia. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń ortopedycznych, urazów sportowych oraz wadach postawy. Systematycznie poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach, warsztatach z zakresu rehabilitacji, a także poprzez kontynuowanie edukacji na studiach doktoranckich.  W pracy z pacjentem łączy nowoczesne metody pozwalające na osiągnięcie najlepszych efektów terapii. Na co dzień pełna zapału, energii i zaangażowania. Rehabilitacja to nie tylko jej praca – to pasja, codzienne wyzwanie i pozytywna mobilizacja do dbania o najwyższą jakość świadczonych usług.

Kursy doszkalające:

 • 2016 Dry needling – kurs igłoterapii suchej w syndromie bólu mięśniowo-powięziowego. (prowadzący: dr Ricardo Ortega Santiago)
  – Moduły: poziom podstawowy i zaawansowany
 • 2015/2016 Terapia manualna według standardów IFOMPT; (Prowadzący: Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)
  – Moduły: EB, EII, KI, KII, EIII, EM
 • 2015 Warsztaty Kinetic Control
 • 2014/15 Kurs stabilizacji – (Prowadzący: Instruktor MT e.V. IFK, PT/OMT Stanisław Legocki)
  – Moduł I Centralna stabilność-niestabilność. Kompensacyjne schematy ruchowe przy dysfunkcjach systemów stabilizacyjnych.
  – Moduł II Stabilność centralna, a stabilność stawów peryferyjnych. Nowoczesna koncepcja stabilizacji stawów obwodowych.
  – Moduł III Stabilizacja szyjnego odcinka kręgosłupa i stawu skroniowo-żuchwowego.
 • 2013 Kinezjotaping KT1+ KT2
 • 2012 Proprioceptive Neuromuscular Facilitation PNF – kurs podstawowy
 • 2010 Kurs masażu klasycznego

Mgr Grzegorz Raś

Jestem fizjoterapeutą z wykształcenia i z powołania, moja praca sprawia mi wielką radość. W 2013 roku ukończyłem kurs masażu II stopnia i wtedy zaczął się mój kontakt z pacjentami poza praktykami studenckimi. Od 2014 absolwent I stopnia fizjoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2016 ukończyłem studia magisterskie na tej samej uczelni. Używam technik terapii manualnej, które sprawdzają się w stacjach po urazach oraz wszelkiej bolesności narządu ruchu. Swoich pacjentów zarażam aktywnością fizyczną, sam pływam, biegam, chodzę na siłownię i grywam w squasha. Uwielbiam pracę z ludźmi aktywnymi, którzy nabawili się kontuzji, odczuwają ból lub dyskomfort w trakcie ich ulubionego wysiłku.

Mgr Konrad Węgliński

Absolwent wrocławskiej i krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Fizjoterapia. Doświadczenie zdobywał pracując w klinikach ortopedyczno – rehabilitacyjnych. Jako były zawodnik trenujący piłkę siatkową zajmuje się szeroko rozumianą fizjoterapią ortopedyczną oraz sportową. Specjalizuje się w terapii pacjentów po urazach narządu ruchu, pooperacyjnych, z zespołami przeciążeniowymi kręgosłupa i kończyn. Prowadzi również treningi medyczne, mające na celu powrót do sprawności po urazie. Dyplomowany terapeuta manualny według koncepcji niemieckiej, absolwent wielu kursów i szkoleń w zakresie rehabilitacji ortopedycznej oraz sportowej, stale podnosi swoje kwalifikacji zawodowe. Obecnie współpracuje z grupą zawodników Polskiego Związku Sportu Niesłyszących.

Mgr Małgorzata Jurny

Nazywam się Małgorzata Jurny. Mam 29 lat i jestem mgr fizjoterapii. Studia w tym kierunku ukończyłam na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie (2006- 2011), a od 6 lat pracuję w zawodzie. Specjalizuje się głównie w rehabilitacji ortopedycznej jak i neurologicznej. Lubię łączyć ze sobą rożne metody rehabilitacji, według mnie przynosi to bardzo dobre efekty terapeutyczne. Swoją wiedzę staram się poszerzać o kursy i szkolenia z zakresu fizjoterapii.
Ukończone przeze mnie kursy i szkolenia:

 • PNF- poziom podstawowy
 • Techniki Rozciągania i Autorozciągania Mięśni
 • Kinesiology Taping w rehabilitacji i sporcie
 • Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego moduł I
 • Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego moduł II
 • Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu barkowego moduł I
 • Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu barkowego moduł II
 • Masaż leczniczy
 • Zdrowy Kręgosłup

Mgr Vadym Starynets

Absolwent Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Mgr fizjoterapii i terapeuta manualny . Zajmuje się szeroko pojęta rehabilitacją ortopedyczną i sportową również profilaktyką zdrowotną dotyczącą narządu ruchu i kręgosłupa. W przyszłości ma zamiar udoskonalać swoje umiejętności z fizjoterapii, nauk o zdrowiu i ortopedycznej terapii manualnej.

Mgr Krzysztof Skiba

Pasjonat swojej pracy
Fizjoterapeuta holistyczny. Prowadzi rehabilitację pourazową i pooperacyjną. Zajmuje się problemami związanymi z bólami głowy oraz schorzeniami kręgosłupa mięśni i stawów. Pomaga pacjentom w zrozumieniu i odczuwaniu swojego ciała. Jeden z pierwszych fizjoterapeutów w Polsce zajmujący się fizjoterapią dla kobiet w ciąży z wykorzystaniem specjalistycznych technik masażu oraz metod z zakresu medycyny manualnej. Współpracuje między innymi z Lekarzami specjalistami z dziedziny: ortopedii, ginekologii, flebologii i stomatologii. Opiniuje dla Kancelarii Prawnych w sprawach związanych z wypadkami komunikacyjnymi. Uczestniczył w licznych kursach specjalistycznych z zakresu terapii manualnej. Certyfikowany fizjoterapeuta kinezyterapii w ginekologii i położnictwie. Uczestnik kursów z zakresu masażu w ciąży z wykorzystaniem technik powięziowych potwierdzonych zaświadczeniem MEN( Ministerstwa Edukacji Narodowej). Od ponad 12 lat praktykuje terapię na tkankach miękkich. Stosuje nowoczesne metody leczenia z wykorzystaniem technik z zakresu medycyny manualnej oraz terapii mięśniowo-powięziowej. Zabiegi są wykonywane bez użycia środków farmakologicznych w celu pozbycia się dolegliwości bólowych. Ceniony przez pacjentów za dokładną diagnostykę i indywidualne podejście w procesie leczenia.

Edukacja – Studia Wyższe
Certyfikowany Magister fizjoterapii. Studia wyższe ukończył na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Absolwent wydziału fizjoterapii w Podhalańskiej Państwowej Wyższej Szkole w Nowym Targu. Studiował również na wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Edukacja podyplomowa
Reha plus – Centrum Edukacji Podyplomowej im. Maggie Knott.
Terapia manualna szkoła niemiecka : OW1,OW2,OW3,UW1,UW2,MFT
DEUTSCHER VERBAND FUR PHISOTHERAPIE-ZENTRALVERBAND
DER PHISIOTHERAPEUTEN/KRANKENGYMNASTEN (ZVK) E.V

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
Mgr Krzysztof Skiba posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z pacjentami cierpiącymi na dolegliwości bólowe związane z kręgosłupem, głową , układem mięśniowym i stawowym. Skutecznie rehabilituje pacjentów po urazach stawu biodrowego , kolanowego , ramiennego. Ma doświadczenie w rehabilitacji z kobietami w ciąży i w połogu. Posiada doświadczenie w pisaniu opinii do sądu w sprawach związanych z ubieganiem się o odszkodowania z tytułu urazów doznanych w konsekwencji wypadków komunikacyjnych głównie pacjentów z urazami szyi. Posiada ponad 12 letnie doświadczenie w masażu. Samodzielnie odczytuję badania dodatkowe takie jak: RTG, TK, RM . Posiada doświadczenie w pracy z pacjentami geriatrycznymi po urazach stawu biodrowego, ze zwyrodnieniami kręgosłupa, z zaburzeniami chodzenia, z rozrusznikami, po przebytych udarach mózgu.

Praca i praktyka kliniczna w jednostkach medycznych
Ośrodek Rehabilitacyjny Narządu Ruchu Krzeszowice oddział Neurologii oraz oddział Rehabilitacji.
Krakowskie Centrum Rehabilitacji na Oddziale Ortopedii i Rehabilitacji
Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II Poradnia Rehabilitacyjna , Odział Neuroinfekcji
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcym im Św. Ludwika w Krakowie

Krzysztof Skiba
Certyfikowany Magister Fizjoterapii
Specjalizuje się w problemach związanych z bólami głowy, schorzeniami kręgosłupa mięśni i stawów . Zajmuje się treningiem medycznym. Prowadzi również fizjoterapię i rehabilitację kobiet w ciąży. W swojej pracy skupia się na holistycznym i indywidualnym podejściu do pacjenta. Pasjonat swojej pracy ceniony za dokładną i wnikliwą diagnostykę. Uczestniczył w licznych kursach specjalistycznych z zakresu terapii manualnej. Certyfikowany fizjoterapeuta kinezyterapii w ginekologii i położnictwie. Uczestnik kursów z zakresu masażu w ciąży z wykorzystaniem technik powięziowych potwierdzonych zaświadczeniem MEN( Ministerstwa Edukacji Narodowej). Od ponad 12 lat praktykuje terapię na tkankach miękkich. Stosuje nowoczesne metody leczenia z wykorzystaniem technik z zakresu medycyny manualnej oraz terapii mięśniowo-powięziowej. Zabiegi są wykonywane bez użycia środków farmakologicznych w celu pozbycia się dolegliwości bólowych.